Kód: FE1233-52A
ZDARMAZDARMA
Hodinky Citizen FE1233 52A
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Dámské hodinky Citizen v kovovem provedení pásku
Detailní informace
Autorizovaný prodejce
Autorizovaný prodejce
Poskytujeme záruční a pozáruční servis na všechny značky, v našem eshopu !
Vrácení zboží je zdarma
Vrácení zboží je zdarma
Vrácení zboží je zdarma a platíme ho my !
Zákazník našim pánem
Zákazník našim pánem
Zákazník se stává naším pánem na pořád, nejen při objednávce !
Detailní popis produktu
Dámské hodinky Citizen FE1233-52A s kovovým páskem.
Tabulka vodotěsnosti
3 ATM / 30m odolné vůči stříkající vodě a dešti
5 ATM / 50m můžete se s hodinkami sprchovat mýt ruce pod tekoucí vodou
10 ATM / 100m potápění bez dýchacího přístroje nebo plavání
20 ATM / 200m hloubkové potápění
Pro přesnější pokyny ohledně vodotěsnosti se prosím řiďte podle návodu k použití.
Doplňkové parametry
Kategorie: Dámské hodinky Citizen
Záruka: Prodloužená záruka 5 let
EAN: 4974374307361
Barva: Růžové zlato
Materiál řemínku: Kovový řemínek
Vodotěsnost: 5ATM
Rozměr displeje: 31mm
Šířka řemínku: 14mm
Tloušťka hodinek: 9mm